Barnie's Coffee Kitchen

Hakkımızda

barnies-kitchen-tepe-prime

Barnie's Coffee Kitchen

Hakkımızda

Merkezi Amerika’nın Florida eyaleti Orlando şehri olan Barnie’s Coffee Kitchen, ilk mağazasını 1980 yılında Orlando Winter Park’da, ikinci mağazasını Altamonte Alışveriş Merkezi’nde açmıştır. 1981 yılından bu yana franchise veren Barnie’s, 2001 yılının Ekim ayında şu anki sahiplerine kavuşmuş, büyük bir hızla globalleşme sürecini başlatmış ve bugün Kuveyt, İrlanda, Birleşik Arap Emirlikleri,Hindistan, Endonezya, Çin, Singapur, Mısır, Güney Kore, Katar, Ürdün, Porto Riko, Meksika, Virjin Adaları ve Türkiye’de mağazaları bulunan büyük bir kahve zincirine dönüşmüştür. Farklı damak tatlarına hitap edebilen ürün seçenekleri ile konuklarına eşsiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Barnie’s, tüm dünyada kalitesinden ödün vermeden kontrollü bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Winter Park, Florida

İlk Barnie’s mağazası

Amerika Birleşik Devletleri’nde özellikle Indiana, Pennsylvania, West Virginia, Ohio, Georgia, Florida, Oklohoma, Nebrasca, Michigan, Missouri, Missisipi, Alabama, Maryland, North Carolina, Arkansas ve West Virginia’da ürün grupları yoğun bir şekilde değişik satış kanalları ile müşterilere sunulmaktadır.

Barnies’in regular, aromalı, kafeinsiz, sezonluk başlıkları altında toplanan çok sayıda kahve çeşidi bulunmakta, özellikle şeker içermeme özelliği taşıyan aromalı kahveleri ile bayan müşterilerine zengin tatlar sunmaktadır.

Barnie’s, Orta Doğu’daki büyüme sürecini Rey Gıda Ürünleri Yiyecek, İçecek ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ile devam ettirmekte ve başta Türkiye olmak üzere Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler’de açacağı mağazalar ile yeni tutkunlar yaratmayı hedeflemektedir.

bar